UV tetování - "tak trochu něco jiného"

nově studio nabízí:

Chtěli jste mít někdy tetování, které je vidět jen „občas“?

Se speciálním ultrafialovým inkoustem se vám to může splnit. Složitě chemicky upravený tattoo inkoust, dokáže věc, která byla dříve nepředstavitelná. Určitě si každý z nás vybavuje fosforové tyčinky, které můžeme vidět na různých tanečních akcích. Tyto fosforové hračky velmi působivě září ve tmě.

Ač se to nemusí na první pohled zdát, chemická sloučenina obsažená v těchto produktech je životu nebezpečná, proto bylo naprosto nepředstavitelné, pokoušet se aplikovat podobné látky i pod lidskou kůži. K našemu překvapení dnešní chemie nezná hranic. Chameleónský tetovací inkoust je svým efektem podobný fosforu, ovšem s touto látkou nemá prakticky nic společného.

 

Pomocí UV inkoustu je speciální druh tetování, který není za normálních okolností (při světle) vidět. To zda je vidět pouze obrys celé malůvky, nebo vůbec nic, záleží na vytetovaném motivu a zručnosti tatéra. Často není vidět ani obrys. Pokud ale se svojí kérkou vlezete do tmy či pod UV lampu, wow, najednou svítíte jak chemička na fosfor. Zajímavý efekt to má pro lidi především na diskotékách či v různých nočních klubech.

Zajímavým zpestřením klasického tetování může být právě jeho kombinace s UV inkoustem. Necháte si vytetovat motiv podle vašich představ klasickým inkoustem a jako bonus si necháte obtáhnout kontury UV inkoustem. Je to velice působivé, ale není to pro každého.

 

 

uv inkoust

  • UV inkousty testované organizací FDA, které nejsou karcinogenní !!
  • vše je s certifikátem o shode v EU a podle hygienických norem EU
  • neobsahuje fosfor
  • není radioaktivní
  • nesvítí pořád
  • svítící barva je 100% bezpečná
  • Podle rozsáhlého testování amerických nezávislých organizací, díky kterým došlo ke schválení tohoto inkoustu, je chameleónský inkoust absolutně nezávadný pro lidský organismus, tyto skutečnosti byly testovány více jak 10 let a UV inkoust se velmi osvědčil, proto je dnes na trhu velice oblíbený a uznávaný jako velmi bezpečný produkt
  • ceny UV tattoo jsou individuální podle motivu